Первинне налаштування ведення обліку

Вірне налаштування програмного забезпечення, розуміння основ ведення обліку є необхідною вимогою для успішного функціонування будь-якої системи обліку на підприємстві. При коректному веденні обліку програмний продукт дозволяє формувати звітні дані по будь-яким розділах обліку автоматично у всіх стандартних ситуаціях.

Більшість наших клієнтів - підприємства малого і середнього бізнесу, яким ми допомагаємо використовувати типові конфігурації без доробок. Наші консультанти знають, як за допомогою налаштувань в програмі можна врахувати побажання користувачів і при цьому програма залишається типовою - тобто, при бажанні, користувач може оновлюватися самостійно, без допомоги програміста.

Перед початком роботи з Вашої обліковою системою наші фахівці проведуть опитування, консультування та допоможуть здійснити початкові налаштування.

Це можуть бути:

  • настройка облікової політики підприємства - як бухгалтерської, податкової, так і управлінської;
  • створення користувачів і визначення їм прав доступу до документів, звітів і даних. Нові системи обліку дозволяють розділяти дані на рівні записів. Це означає, що можна вести в одній програмі кілька підприємств і розділяти права доступу до них на низькому рівні (абсолютно безпечно і якісно);
  • зміна інтерфейсів або налаштувань програми під специфіку обліку підприємства.

Надалі Ви зможете отримувати від наших фахівців кваліфіковані консультації по веденню в програмах бухгалтерського та податкового обліку, в тому числі в таких складних ділянках, як: зарплата, виробництво, ПДВ, основні засоби, закриття періодів, формування податку на прибуток.

Для підприємств, які самостійно почали вести облік в обліковой системі наші консультанти допоможуть виявити і виправити помилки і неточності, протестують базу, навчать правильно заповнювати відомості в настройках, довідниках, документах і регістрах.

І Ви будете працювати з задоволенням!